Hakkımızda

2006 yılında, konularının önde gelen profesyonelleri tarafından kurulan ABT Invest, teknoloji tabanlı finansal çözümler geliştirerek, firmalara ve finans kuruluşlarına Finansal Yönetim Danışmanlığı ve Proje Yönetim-Denetim Hizmetleri sunmaya başlamıştır.

Geçen süreçte değişen ihtiyaçlara bağı olarak sürekli geliştirdiği teknolojik altyapısıyla firmaların karar mekanizmalarına destek vermeye devam etmektedir.

Aynı zamanda hizmet alanlarına sigorta danışmanlığı, eğitim hizmetleri ve marka danışmanlığı hizmetlerini de ekleyerek firmalara ihtiyaçlarına bağlı olarak toplu çözümler sunmaktadır.

Vizyonumuz

Bilgi birikimi, tecrübesi ve bakış açısı ile, yönetim hizmetleri ve danışmanlık verdiği konularda ölçülebilir ek fayda sağlayarak, kurumların başarısına önemli katkılarda bulunmak. Birlikte çalışılan her firma tarafından “konusunda lider ve en değerli firma” olarak  değerlendirilmek ve anılmak.

Misyonumuz

Sürekli bir gelişim ve ilerleme hedefi ile çalıştığımız firmalara uzmanlığımız her alanında uluslararası standartlarda fark yaratan hizmet vererek gelişimlerinde destek olmak, ekonomik büyüme ve verimlililklerinin artmasına katkıda bulunmak.

Gizlilik

ABT Invest, hizmet verdiği firmalarla gizlilik sözleşmesi yaparak, firma ile ilgili her türlü veri ve bilginin gizliliğini taahhüt eder.
ABT Invest ayrıca çalışanları ile yaptığı sözleşmeler ve bilgilere erişim sınırlamaları koyan teknolojik altyapısı sayesinde gizliliği garanti altına alır.

 

 

YÖNETİM EKİBİMİZ

 

Burçin Tunca
ABT İnvest - Yönetici Ortak

1969 yılında doğan Burçin Tunca; İzmir Fen Lisesi sonrasında Bilkent Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliğinden mezun oldu.

Yüksek lisansını, “Para ve Banka‟ alanında Dokuz Eylül Üniversitesi’nde tamamlayan Tunca, meslek hayatına 1991 yılında “İktisat Bankası‟nda başladı. 1994 yılında BIC (Banque International de Commerce) Cenevre’de Ticari Finansman, 1996 yılında Özkan Demir Çelik Firması’nda Finansman Müdürlüğü ve İnterbank’ta şube yöneticilikleri yaptı.

1997 yılından itibaren Denizbank’ta devam ettiği profesyonel kariyeri içinde Şube Müdürlüğü, Pazarlama ve Nakit Yönetim Müdürlüğü, Bölge Müdürlüğü ve Proje Finansmanı Grup Müdürlüğü yaptı. Bankanın CRM, MIS ve Data Warehouse projelerini yönetti. Son olarak, Denizbank “Kurumsal Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı‟ olarak görev yapan Burçin Tunca, Aralık 2006’da ABT Invest Finans ve Yatırım Hizmetleri’ni (ABTI Danışmanlık ve Ticaret A.Ş.) kurdu.

 

 

Erdinç Kutal
ABT Training

1972 yılında doğan Erdinç Kutal, Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesinden mezun olduktan sonra, Yüksek Lisansını, İnsan Kaynakları Yönetimi alanında Bahçeşehir Üniversitesinde tamamladı.


Meslek hayatına 1990 yılında Yapı ve Kredi Bankasında Bireysel Bankacılık Satış ile başlayan Kutal, 1996 yılında Gökçetur A.Ş de Uluslararası Devremülk satışı, 1999 yılında Ceylanlar A.Ş de Halkla İlişkiler Yöneticiliği, 2001 yılında Axa Oyak Sigorta’da Acenteler Satış, 2005 yılından itibaren Denizbank’ta Bireysel ve İşletme Bankacılığı satış, satış network yöneticilikleri ve eğitmenlik görevlerini Bölge ve Genel Müdürlük Yöneticilikleri düzeyinde yaptı. Denizbank bünyesinde geçirdiği son yılını ise Deniz Akademi Eğitim Bölüm Yöneticisi olarak tamamladı.


2011 yılında ABT organizasyonuna katılan Kutal, bu organizasyona bağlı ilk görevinde Timur Gayrimenkul / NEF bünyesinde Satış, Pazarlama ve Reklamdan sorumlu Danışman-GMY sıfatıyla çalıştı. ABT Training bünyesinde, danışmalık yapmaya, eğitimler vermeye ve moderatörlük yapmaya devam ediyor.  

 
abt INVEST - ABTI Danışmanlık ve Ticaret AŞ - © 2012